Responsive Google Ads

u bevindt zich hier

Smile2go

Like ons

Antigrippine Paracetamol Vitamine C 500 50mg Poeder (10st)

Antigrippine met paracetamol en vitamine C Geneesmiddel RVG 114966 AV Toepassing Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Samenstelling: De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C. De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). Dosering Volwassenen: Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen. Tussen de opeenvolgende doseringen dient tenminste 4 uur te verstrijken. Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen, zoals koorts en pijn, kan een volgende dosering worden toegediend. Wijze van

€ 8.18

lees verder

Griep Verkoudheid
Antigrippine Paracetamol Vitamine C 500 50mg Poeder (10st)
 

Saltpipe Kids (1 Ex.)

Merk: SALTPIPE\\nTitel: Kids\\nInhoud: 1 ex.

€ 31.96

lees verder

Griep Verkoudheid
Saltpipe Kids (1 Ex.)
 

Antigrippine Tabletten Met Paracet Coffeine En Vit C (40tb)

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn. Geneesmiddel Samenstelling: De bestanddelen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). Dosering Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag. Laat de tabletten in een

€ 6.67

lees verder

Griep Verkoudheid
Antigrippine Tabletten Met Paracet Coffeine En Vit C (40tb)
 

Vsm Kaloba (20tb)

Kaloba is een traditioneel kruidengeneesmiddel op basis van Pelargonium sidoides. Het wordt al meer dan 30 jaar toegepast bij verkoudheid. Kaloba is verkrijgbaar in druppels en tabletten. Speciaal voor kinderen vanaf 1 jaar is er Junior siroop, alcoholvrij en prettig van smaak. Toepassing Kaloba tabletten is een tradioneel kruidengeneesmiddel bij verkoudheid. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op langdurige gebruikservaring. Kaloba tabletten is handig voor onderweg. Samenstelling : Kaloba bevat het Pelargonium sidoides wortel extract EPs®7630. Een kaloba tablet bevat 20 mg gedroogd Pelargonium sidoides wortel extract (1:8 - 10). Extractiemiddel 11 % ethanol (g/g). Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: maltodextrine, cellulose, lactose, croscarmellose natrium, siliciumdioxide, magnesiumstearaat, hypromellose, macrogol, ijzeroxiden en ijzerhydroxiden (E172), titaandioxide (E171), talk, simeticon, methylcellulose, sorbinezuur. Allergeneninformatie Bevat lactose.

€ 12.54

lees verder

Griep Verkoudheid
Vsm Kaloba (20tb)
 

Sanalgin Sanalgin (10tb)

Sanalgin ® behoort tot de groep pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen. Geneesmiddel RVG 01400 Sanalgin wordt gebruikt bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, en verder bij hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn. Samenstelling De werkzame bestanddelen zijn: 250 mg propyfenazon, 250 mg paracetamol en 46 mg coffeïne. De andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: aardappelzetmeel, stearinezuur (E570), magnesiumstearaat (E572), talk (E553b), natriumcarboxymethylcellulose (E466), polyvinylpyrrolidon (E1201) en gelatine. Gebruik: Volwassenen 1 tablet per keer, maximaal 3 tabletten per 24 uur. Wijze van innemen: De tabletten in ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed roeren en dan opdrinken. Sanalgin is niet geschikt voor kinderen. Niet gebruiken bij Bij een afwijkende samenstelling van het bloed (bloedbeeld). Wanneer u weet dat uw bloedbeeld afwijkend is, raadpleeg

€ 2.23

lees verder

Griep Verkoudheid
Sanalgin Sanalgin (10tb)
 

Citrosan Hete Citroendrank (15sach)

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden. Geneesmiddel Toepassing Citrosan is een medicinale citroendrank die griep- en verkoudheidsverschijnselen snel verlicht. De drank biedt ook verlichting bij een loopneus, een verstopte neus, een zere keel, hoofdpijn en andere pijntjes Samenstelling Eén sachet bevat Ascorbinezuur (L-) (E 300) en Paracetamol Overige bestanddelen: Citroenzuur 0-water (E 330) Lemon flavour natural microseal 9/790918 (RI) Magnesiumsubcarbonaat (E 504 II) Maïszetmeel Saccharoide natrium 0-water (E 954) Saccharose Tartrazine (E 102) Trinatriumcitraat 2-water (E 331) Dosering Kinderen van 9 tot 12 jaar (30 - 40 kg) - 1 sachet - maximaal 3 tot 4 sachets per

€ 8.75

lees verder

Griep Verkoudheid
Citrosan Hete Citroendrank (15sach)
 

Hot Coldrex Hot Coldrex (10sach)

Hot Coldrex bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Geneesmiddel. Samenstelling Bevat 500 mg paracetamol en 30 mg vitamine C per sachet. Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn sucrose, citroenzuur (watervrij) (E330), natriumsaccharine (E954), natriumcitraat (E331), curcumine (E100), maïszetmeel (gedroogd), natrium cyclamaat (E952), colloidaal silica (watervrij) (E551), citroensmaak, maltodextrine, butylhydroxyanisol (E320), natriumascorbaat (E301). Gebruik Volwassenen: 1 sachet per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen tot maximaal 6 sachets per etmaal. Niet geschikt voor kinderen Let op! Niet langdurig of veelvuldig gebruiken. Niet gebruiken bij een zoutarm dieet. Niet geschikt voor diabetici. Raadpleeg een arts bij zwangerschap en borstvoeding en bij het aanhouden of terugkomen van klachten. Oppassen bij alcoholmisme en bij lever- en nierfunctiestoornissen. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol. Lees voor gebruik de

€ 6.88

lees verder

Griep Verkoudheid
Hot Coldrex Hot Coldrex (10sach)
 

A Vogel Cinuforce Stoomdruppels (20ml)

Cinuforce stoomdruppels zijn te gebruiken om op een aangename, 100% natuurlijke manier vrijer te kunnen ademen door de neus. Voeg een paar keer per dag wat druppeltjes toe aan een schaal met heet water of kamillethee, buig het hoofd over de schaal, drapeer een handdoek over het hoofd en de schaal en inhaleer zoveel mogelijk via de neus. U zult merken... het is een weldaad voor neus en luchtwegen. De bijzondere eigenschappen voor u op een rij: - Om vrijer te ademen - Verzachtende invloed op neus en luchtwegen - 100% natuurlijk - Langdurig te gebruiken

€ 6.01

lees verder

Griep Verkoudheid
A Vogel Cinuforce Stoomdruppels (20ml)
 

Vsm Kaloba (20ml)

Kaloba is een traditioneel kruidengeneesmiddel op basis van Pelargonium sidoides. Het wordt al meer dan 30 jaar toegepast bij verkoudheid. Kaloba is verkrijgbaar in druppels en tabletten. Speciaal voor kinderen vanaf 1 jaar is er Junior siroop, alcoholvrij en prettig van smaak. Toepassing : Kaloba tabletten is een tradioneel kruidengeneesmiddel bij verkoudheid. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op langdurige gebruikservaring. Kaloba tabletten is handig voor onderweg. Samenstelling : Kaloba bevat het Pelargonium sidoides wortel extract EPs®7630. Een kaloba tablet bevat 20 mg gedroogd Pelargonium sidoides wortel extract (1:8 - 10). Extractiemiddel 11 % ethanol (g/g). Andere bestanddelen (hulpstoffen) zijn: maltodextrine, cellulose, lactose, croscarmellose natrium, siliciumdioxide, magnesiumstearaat, hypromellose, macrogol, ijzeroxiden en ijzerhydroxiden (E172), titaandioxide (E171), talk, simeticon, methylcellulose, sorbinezuur. Allergeneninformatie : Bevat lactose.

€ 9.45

lees verder

Griep Verkoudheid
Vsm Kaloba (20ml)
 

Antigrippine 250mg Paracetamol (20tb)

Antigrippine stilt pijn en verlaagt koorts bij griep en verkoudheid en na vaccinatie. Stilt pijn bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn en menstruatiepijn. Geneesmiddel Samenstelling: De bestanddelen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201). Dosering Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per etmaal. Kinderen 12-15 jaar (40-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 9-12 jaar (30-40 kg): 1½ tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 6-9 jaar (22-30 kg): 1 tablet per keer, 4-6 maal per dag. Kinderen 4-6 jaar (17-22 kg): 1 tablet per keer, 3-4 maal per dag. Kinderen 1-4 jaar (10-17 kg): ½ tablet per keer, 4-6 maal per dag. Laat de tabletten in een

€ 4.06

lees verder

Griep Verkoudheid
Antigrippine 250mg Paracetamol (20tb)
 

Citrosan Hete Citroendrank (10sach)

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en pijnstillende werking. Een sachet bevat 500 mg paracetamol, en 50 mg vitamine C voor extra weerstand. Het poeder lost op in warm water en dient zo heet mogelijk gedronken te worden. Geneesmiddel Toepassing Citrosan is een medicinale citroendrank die griep- en verkoudheidsverschijnselen snel verlicht. De drank biedt ook verlichting bij een loopneus, een verstopte neus, een zere keel, hoofdpijn en andere pijntjes Samenstelling Eén sachet bevat Ascorbinezuur (L-) (E 300) en Paracetamol Overige bestanddelen: Citroenzuur 0-water (E 330) Lemon flavour natural microseal 9/790918 (RI) Magnesiumsubcarbonaat (E 504 II) Maïszetmeel Saccharoide natrium 0-water (E 954) Saccharose Tartrazine (E 102) Trinatriumcitraat 2-water (E 331) Dosering Kinderen van 9 tot 12 jaar (30 - 40 kg) - 1 sachet - maximaal 3 tot 4 sachets per

€ 7.10

lees verder

Griep Verkoudheid
Citrosan Hete Citroendrank (10sach)
 

Healthypharm Inhalatie Capsules (20ca)

Inhalatiedruppels geven verlichting voor de luchtwegen en helpen u om vrijer te ademen. Gebruik: Als stoombad: capsule oplossen in een halve liter kokend water. Op zakdoek: capsule leegdrukken met een puntig voorwerp in een zakdoek Op pyjama/kussensloop: Capsule leegdrukken met een puntig voorwerp op pyjama of kunnensloop. Voor volwassenen en kinderen vanaf 2 jaar. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 2 jaar. Niet voor inwendig gebruik.

€ 4.55

lees verder

Griep Verkoudheid
Healthypharm Inhalatie Capsules (20ca)